Patient Experiences (in estonian language)

Video

Johanna-Brit Kozer


Gerda Märtens


Anna Jankelevitš


Feedback from facebook

Anastassija Severikova Laservisioon.ee — juuli 2017. a.

Olen väga, väga rahul,tegin Femtolasik. Nägemine oli -3.5, nüüd on 120%.
Kollektiiv on super.
Suured tänud dr.Tiina Pakosta.

Kerten Palumets Laservisioon.ee — juuni 2017. a.

Väga tore kollektiiv ning operatsioon kiire ja valutu. 😉

Markus Mägi Laservisioon.ee — juuni 2017. a.

Elumuutjad
Suured tänud Teile.

Johanna-Brit Kozer  Laservisioon.ee — aprill·2017. a.

Kõige sõbralikum kollektiiv ja kõige õigem otsus üldse! Kolmapäeval Femtolasik ja reedel juba kullipilguga rooli, nii lihtne see oligi. Klienditeeninduse ja professionaalsuse eest tahaks lausa kuus tähekest vähemalt anda! Soovitan kõikidele teistele prillipapadele, kelle silmadele lõikus sobib! 🙂

Kerli Koppel  Laservisioon.ee — aprill ·2017. a.

Käisin eile 12.aprill tegemas Lasik silmalaseroperatsiooni dr Tiina Pakosta juures, operatsioon oli nii kiire ja valutu, minu ümber oli rõõmsameelne kollektiiv, kes hoolitses minu eest igal sammul ja kes selgitas kõike äärmiselt proffesionaalselt, et ärevus kadus iseenesest ja kui ma olin maksimum 10 minutit opi ruumis siis juhatati mind edasi taastumisruumi mugavasse tugitooli, kus taustaks mängis mahe muusika ja võis juba cappuccinot või teed nautida ning tunnikese pärast kontrolliti uuesti nägemist ja võisingi koju minna. Täna hommikul käisin uuesti kontrollimas silmi ja selgus, et nägemine on suisa 120%. Soovitan igal juhul käia ära konsultatsioonis, et teada saada, kas on võimalik üldse teha operatsiooni. Seda tunnet pole lihtsalt võimalik kirjeldada kui avastad enda ümber kristallselge maailmapildi. Olen ca 20 aastat prille kandnud, läätsed kuivatasid mu silmi ja ajasid silmad ja pea valutama. Aastatega olen nii palju raha kulutanud uute prillide ja läätsede peale. Tallinnas saab Laservisoonis kõige parema hinna ja kvaliteedisuhtega lasik ja ka femtolasik laseroperatsiooni, pluss järelkontrollid ja peale oppi on arst kogu aeg telefoni teel kätte saadav, et kui on küsimusi siis saad koheselt vastused. Olen ülitänulik tervele Laservisiooni tiimile ja dr. Tiina Pakostale, suur kummardus ja kniks! Suur suur aitähh veelkord!

Jelena St  Laservisioon.ee — märts ·2017. a.

Teine päev peale oppi!Tegin Femtolasik!Pole elus kunagi nii hästi näinud!!!Mul oli +5!!!Personal on sõbralik,asjalik,abivalmis ning arst Tiina Pakosta on väga proff!!!Soovitan kõikidele!!!!

Alesja Ozornina  Laservisioon.ee — veebruar·2017

Kindlasti soovitan! Esiteks kollektiiv on super, dr on viimasepeal ja kuna mul õnnestus operatsiooni käigus kogeda kahte meetodit nii lasikut kui ka femto lasikut siis kindlasti kui teil on võimalus valida siis võtke femto lasik! Kiire,valutu ja paraneb hulga kiiremini kõik! Aitäh kõigile laservisiooni kollektiivile, Te teete ikka väga õiget tööd seal ( dr Pakosta on eriti õige ameti peal ning teeb asja eriti hingega) ning super on näha selliseid asju mida 13aastat näha ei saand.


Margit Erm  Laservisioon.ee — november 2016. a.

Ma ei suutnud veel operatsioonilaual olleski uskuda, et minust võib nägija saada! Reaalsus jõudis kohale peale operatsiooni silmi avades, uskumatu tunne oli näha ilma prillideta 😉 Suur suur tänu Dr. Pakostale ja kogu laservisiooni meeldivale kollektiivile 🙂

Kersti Idvand  Laservisioon.ee — oktoober 2016. a.

Käisin 11.10.16 Femtolasik meetodiga -3 nägemist korrigeerimas. Kõik käis väga ruttu ja kogu kollektiiv oli äärmiselt sõbralik ja tore. Sünnipäeva puhul õnnitleti mind pärast operatsiooni lilledega, uskumatu!! Parim sünnipäevakink on neid ilusaid lilli oma parandatud silmadega nüüd kodus vaadata. 😀
Soovitan kõigile kes kahtlevad – nägemine on oluliselt teravam kui prillide või läätsedega!

Regina Ubogaja  Laservisioon.ee — oktoober 2016. a.

Ainult kiidusõnad!Protseduur (femtolasik) kiire ja valutu.Personal lihtsalt SUPER ja kiidusõnad veelkord Kirurgile 🙂

Loore Karro  Laservisioon.ee —  september 2016. a.

Käisin eile, 7.09.2016 Laservisioon kliinikus LASIK meetodil toimuval silma operatsioonil. Ma ütlen Teile kallid inimesed , kes te kahtlete ja kardate seda oppi – see on tõesti täiesti valutu, hirmu pole vaja tunda. Kõik käib kiirelt, maksimaalselt 4 minutit kaks silma ja ma reaalselt viibisin operatsiooni ruumis 10 minutit. Silmanägemine taastus hommikuks. Täna olen ma nägija ja näen paremini kui prillidega. Suur suur tänu meeldivale kollektiivile ning veel suurem tänu kirurgile !

Jana Ida-Virumaalt  Laservisioon.ee — juuli 2016. a.

Operatsioon oli eile, äsja käisin arsti juures kontrollis ja nägemine nagu snaiperil, parem lihtsalt ei saa olla!!!
Absoluutselt rahul ja soovitan kõigile, kellel nägemisega mured.
Ja muidugi personal on parim, suured tänud neile!!!!

Caroline Rattasepp  Laservisioon.ee — juuni 2016. a.

Kõik läks supper hästi, tegin Lasik meetodiga, seega ka supper odav

Kaidi Kraavi  Laservisioon.ee — märts 2016. a.

Operatsioon tehtud 8 aastat tagasi ja siiani väga hea meel, et just seal käisin. Super inimesed ja teenindus!!!!!!!!

Eneli Järve Laservisioon.ee — märts 2016. a.

Suur suur aitäh teile! Olen väga rahul!

Viktoria Kislenkova  Laservisioon.ee — märts 2016. a.

Super! Operatsioon tehtud eile (femtolasik) – tulemus suurepärane, nägemine 100%, ei mingit valu ega midagi taolist. Teenindus ning hinnapoliitika väga sõbralik. Tänan kõiki! Soojalt soovitan, ärge kartke midagi, lihtsalt minge ja tehke! 🙂

Liisi Leppik  Laservisioon.ee — veebruar 2016. a.

Super teenindus, abivalmis personal! Suur aitäh! Mul Oli ühel silmal tugev miinus ja nüüd näen tänu Femtolasik operatsioonile selle silmaga veel paremini kui teise silmaga 🙂 Kahtlejatele Soovitan soojalt!

Simo Põldoja  Laservisioon.ee — veebruar 2016. a.

Super arstid ja teenindus. Lasin teha Femtolasik operatsiooni ja näen väga, väga hästi, lihtsalt Super! Soovitan kõigile!

Sander Jõ  Laservisioon.ee — oktoober 2015. a.

Tegin femptolasiku operatsiooni. Hetkel päev möödas ja näen paremini kui läätsedega. Väidetavalt nägemine 125%. Professionaalne 🙂

Grigori Tustanovski Laservisioon.ee — august 2015. a.

Soovitan kõikidele prillide kandjatele! Professionaalne ja sõbralik personal. Läbisin edukalt LASIK operatsiooni, mingit valu ei tundnud, sain 7 minutiga 100% nagevuse!

Helen Anion  Laservisioon.ee — juuli 2015. a.

Väga hea kirurg dr.Pakosta ja personal väga tore. Femtolasik osutus mulle parimaks ja sain nägijaks ilma mingi valuta.

Merle Raudsepp  Laservisioon.ee — juuli 2015. a.

Soovitan soojalt kahtlejatele:) Tänan südamest professionaalset ja sõbralikku meeskonda eesotsas dr. Tiina Pakostaga. Sain tänu neile üle oma suurest hirmust ja olen Femtolasiku tulemusega väga rahul!

Jaanika Juhanson  Laservisioon.ee — aprill 2015. a.

Soovitan siiralt ja südamest. FEMTOLASIKuga suurepärane tulemus – sügavast miinusest nulli! Kiire, asjalik, meeldiv. Taastumine äärmiselt vaevadevaba. Õnnelikkuse väljenduseks ei jätku hetkel sõnu. Suur tänu dr Tiina Pakostale ja kogu Laservisiooni mees/naiskonnale!