fbpx

Parima hinna ja kvaliteediga prillid Laservisiooni optikasalongis!

Külastage meie optikasalongi!

Ahtri 6A (Admirali Maja) Tallinn

Optikasalongist

Laservisiooni silmakliinikus asub hubane ja laia prillivalikuga optikasalong, kus leidub prilliraame ja kvaliteetseid päikeseprille igale maitsele. Neid on erinevas hinnaklassis – alates brändiprillidest kuni lihtsamate ja odavamate mudeliteni välja.

Prilliraamide brändidest on esindatud: Guess, Furla, Ralph Lauren, Versace, Marciano, Swarovski, Escada, Vogue, Emporio Armani, Roberto Cavalli, Police, Timberland jt.

Prilliläätsedest pakume esmaklassilisi kõrgtehnoloogilisi Essilor prilliklaase, mis tagavad parima mugavuse ja nägemisteravuse ning sobivad teie vajaduste ning elustiiliga.

Sobiva prilliraami valimine on peen kunst, mille juures tuleb arvestada nägemisteravust, näokuju, kulmujoont, silmade värvi ja palju muud. Kuid lõpuks loeb ikka see, missuguseid prille ostja ise endale soovib ning mis talle mugavad on.

Meie pikaaegse töökogemusega spetsialistid on igati abiks just teile ideaalsete prilliraamide- ja klaaside leidmisel.

Kuidas prille valida?

Esimene samm uute prillide soetamisel peaks olema nägemisteravuse kontroll optometristi juures, mis selgitab, millist tüüpi prilliläätsi inimene vajab.

Prilliraami valik on üldiselt iga inimese maitse küsimus, kuid on asju, millele tuleks rohkem tähelepanu pöörata.

Prilliraamide valikul on tähtsaim mugavus. Raamid peavad ninal hästi istuma, plastikraamide puhul toetuma ninale kogu ninatoega ning metallraami puhul toetuma ninale kindlalt ja sirgelt kahe ninapadja abil.
Samuti tasuks enne valmis mõelda, kas eelistatakse metall- või plastikraame või ihaldatakse hoopis tagasihoidlikke ilma raamita prille.

Kindlasti tuleb ette olukordi, kus klient valib raamid ise välja, aga need ei sobi prilliretseptiga. Seepärast tasub alati usaldada spetsialisti, kes aitab valida õiged prilliraamid, mis oleks klaaside retseptiga kooskõlas.

Päikeseprillid

Missugust kaitset pakuvad head päikeseprillid?

Essilor prilliklaasid

Täiuslikum elu parema nägemisega!

Registreeru operatsioonieelsele uuringule

    * = kohustuslik